Konfiguracja Google Analytics

Google Analytics to ważne źródło wiedzy na temat kondycji strony internetowej. Dzięki niemu można mieć kontrolę nad wieloma kwestiami, związanymi z odwiedzinami strony. Jego poprawna konfiguracja to podstawa. Nie wiesz, jak to zrobić? W Medializer zatroszczymy się o to, by wszystko działało tak jak powinno.

Jak założyć konto w Google Analytics?

W Medializer nie musisz się o to martwić. Zdecyduj się na nasze usługi, a pokierujemy Cię krok po kroku. Udzielimy Ci także cennych porad, które pozwolą dobrze analizować dane podawane w statystykach. Dzięki nim będziesz w stanie monitorować skuteczność działań marketingowych oraz odpowiednio zoptymalizować wydatki.

Dlaczego warto powierzyć marketing agencji e-commerce?

  • Korzystasz z wiedzy i doświadczenia wielu specjalistów
  • Optymalizujesz wydatki na reklamę
  • Inwestujesz w skuteczne działania promocyjne
  • Nie pozostajesz w tyle za konkurencją
  • Zyskujesz nowych klientów i podnosisz sprzedaż

W Medializer jesteśmy elastyczni. Konfiguracja Google Analytics a marketing internetowy

W Medializer opiekujemy się kilkudziesięcioma sklepami internetowymi i stronami www na raz. Wielu z naszych klientów dodatkowo korzysta z naszych usług marketingowych. Nasze kampanie promocyjne tworzymy w oparciu o starannie opracowaną strategię. Opracowujemy ją właśnie m.in. na podstawie danych zawartych w statystykach Google Analytics. Co więcej, na bieżąco śledzimy informacje podawane przez to narzędzie. Dzięki nim jesteśmy w stanie w porę zareagować na zbliżające się kryzysy oraz elastycznie zmieniać działania, w taki sposób by pieniądze inwestowane w reklamę przynosiły jak najwyższe zyski.

Skonfiguruj Google Analytics z ekspertem! Zdecyduj się na usługi Medializera i skorzystaj z kompleksowej obsługi marketingowej. Z nami sprawisz, że Twoja firma stanie się bardziej atrakcyjna w oczach klientów i zyska większą rozpoznawalność!