Dedykowany sklepy internetowe

Dedykowany sklepy internetowe

Od 13 lat tworzymy sklepy internetowe projektowane na miarę potrzeb naszych klientów. Dysponujemy autorskim dedykowanym systemem CMS, który pozwala na efektywne zarządzanie sprzedażą. By otworzyć własny sklep internetowy z Medializer, nie musisz znać się na programowaniu i marketingu. Dlaczego? Dostarczamy gotowe rozwiązanie, w pełni dostosowane do potrzeb Twojego biznesu oraz przekazujemy intuicyjne narzędzia, pozwalające na obsługę sklepu i kupujących. Tworzymy rozwiązania, z którymi sprzedaż w sieci jest jeszcze prostsza.

Butiki internetowe szyte na miarę

W Medializer tworzymy sklepy dla klientów z różnych branż. Naszą specjalnością są butiki internetowe z odzieżą damską. Jesteś ciekaw, kto korzysta z naszych usług? Wpisz w Google hasło „butik internetowy”, a na pierwszych kilkunastu pozycjach wyszukiwania znajdziesz wielu z naszych klientów. Wśród nich znajdują się zarówno małe e-sklepy, jak firmy, osiągające bardzo wysokie obroty. W branży e-commerce działamy od wielu lat, dzięki czemu mamy duże doświadczenie w tym, jak stworzyć sklep internetowy, który odniesie sukces.

E-sklepy od A do Z

Jak tworzymy sklepy internetowe? Zajmujemy się nimi od momentu wymyślenia nazwy po regularną promocję w sieci. Dla naszych Klientów m.in.:

  • Przygotowujemy sklepy internetowe – nie pracujemy na szablonach, wybieramy autorskie rozwiązania
  • Wdrażamy nasz autorski system zarządzania sprzedażą i dajemy sprzedającym dostęp do intuicyjnego panelu administracyjnego
  • Zajmujemy się oprawa graficzną oraz zawartością merytoryczną sklepu
  • Promujemy sklepy w mediach społecznościowych
  • Prowadzimy kampanie Google Ads i Facebook Ads
  • Integrujemy sklep z operatorami płatności i kurierami
  • Oferujemy moduły dodatkowe – możemy stworzyć autorskie moduły, szyte na miarę potrzeb
  • Wdrażamy programy lojalnościowe oraz inne kampanie promocyjne 
  • Obsługujemy małe sklepy oraz duże butiki – nawet takie, które oferują setki tysięcy produktów
  • Tworzymy sklepy przyjazne kupującym, z intuicyjną obsługą i dobrze zoptymalizowaną ścieżką zakupową

Atrakcyjne dla klientów, łatwe w obsłudze i efektywne – właśnie takie są nasze sklepy

W Medializer lubimy wyzwania i jesteśmy elastyczni, dlatego chętnie stworzymy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. O sklepy internetowe naszych klientów dbamy tak, jakby to były nasze firmy. W projektowanie władamy nie tylko umiejętności, ale i serce. Nie pracujemy na szablonach – sklepy rysujemy od podstaw, dzięki czemu mają oryginalny wygląd i są funkcjonalne.

Przenieś swój butik internetowy do Medializer!

W naszej agencji nie tylko projektujemy sklepy internetowe od podstaw. Troszczymy się również o butiki, które już działają. Grono naszych klientów stale poszerza się o osoby, które decydują się właśnie na obsługę Medializera. To ogromnie nas cieszy. Przejmując butiki internetowe, wdrażamy w nich nasz autorski system zarządzania sprzedażą. Zajmujemy się także zmianą layoutu oraz (jeśli taka jest wola klienta) pracujemy nad identyfikacją wizualną. Troszczymy się również o różnorodne działania marketingowe, które napędzają sprzedaż.

Zobacz standardowa specyfikacja autorskiego sklepu internetowego od Medializer!

Chcesz korzystać
ze sklepu internetowego,

który będzie dostosowany do Twoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami i omów możliwości. Cennik każdorazowo opracowujemy tak, by uwzględniał indywidualne wymagania klienta. Koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaoferować.