Integracja z płatnościami

Bezpieczne płatności to jeden z najważniejszych elementów sprzedaży w sklepie internetowym. Klienci muszą mieć pewność, że powierzają swoje pieniądze w zaufane ręce i otrzymają zamówiony towar. Dlatego dużą popularnością cieszą się sprawdzeni operatorzy płatności, którzy mają renomę na rynku. Właśnie z takimi firmami współpracuje Medializer. 

Płatności z poziomu komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów

Przelewy na konto to już przeszłość. Z takiego rozwiązania korzysta niewiele sklepów, ponieważ nie jest ono lubiane przez klientów. Integracja z operatorami płatności to ogromna wygoda. Kupującemu wystarczy kilka kliknięć do tego, by sfinalizować zamówienie, co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie liczby porzuceń koszyka. Warto zaznaczyć, że płatność za pośrednictwem bramek to dobre rozwiązanie zarówno dla klientów, korzystających z komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Wszystkie sklepy Medializera są responsywne, a więc dostosowują się rozmiarem do ekranu, na którym są wyświetlane. Podobnie jest z rozmiarem okna bramki płatności. Co ważne, bramki są zrobione tak, by sfinalizowanie zakupu na smartfonie było łatwe i szybkie. To bardzo ważne, ponieważ coraz więcej klientów płaci właśnie z poziomu telefonów.

Medializer może zintegrować sklep internetowy z następującymi operatorami płatności:

Opóźnione płatności od Medializera

Nasza agencja eCommerce prowadzi współpracę z operatorami opóźnionych płatności. To rozwiązania, dzięki któremu klienci mogą zamawiać towary i płacić za nie z opóźnieniem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Czas darmowego opóźnienia płatności różni się w zależności od operatora i może wynieść nawet 45 dni. Klienci mogą także skorzystać z rozłożenia płatności na przystępne raty. Właściciele sklepów w Medializer mogą zintegrować swoje sklepy internetowe z Twisto lub PayPo.

Płatności dla Ciebie odrazu!

Twój klient ma możliwość

zapłatny do 45 dni

Co daje integracja sklepu z płatnościami?

  • Szybkie i łatwe rozliczenia z klientami
  • Udostępnianie klientom dostępu do zaufanych operatorów płatności
  • Wprowadzenie w sklepie opóźnionych płatności Twisto i PayPo
  • Rozliczanie płatności w oparciu o minimum formalności

Regulamin i zakładka płatności

Samo wdrożenie modułu do płatności za zamówienia w sklepie internetowym to nie wszystko. Ważne jeszcze, aby dopełnić formalności. Na stronie każdego e-sklepu powinna znaleźć się zakładka z regulaminem, w którym zostaną szczegółowo opisane zasady płatności oraz reklamacji i zwrotów. W Medializer dokumenty tego typu przygotowujemy we współpracy z prawnikiem. Ponadto warto, by na witrynie sklepu pojawiała się zakładka „Płatności”, w której w kilku czytelnych punktach zostaną opisane ogólne zasady dotyczące płatności w sklepie.

Chcesz prowadzić
nowoczesny sklep internetowy

zintegrowany z popularnymi bramkami płatności?

Skontaktuj się z nami. W Medializer budujemy sklepy od podstaw, a także rozwijamy te, które już działają. Zapraszamy do współpracy!