Integracja z kurierami

Wysyłanie paczek w do klientów Twojego sklepu internetowego zajmuje mnóstwo czasu? Skorzystaj z rozwiązań, które pozwalają to przyspieszyć i uprościć. E-sklepy tworzone na bazie oprogramowania Medializer są zintegrowane z usługami firm kurierskich. Oznacza to, że w naszym panelu administracyjnym możesz nie tylko monitorować status paczek, ale także sprawdzać, czy zostały opłacone oraz, na jakim etapie realizacji znajduje się zamówienie. Co więcej, dzięki integracji panelu wygenerujesz nawet etykiety. To takie wygodne!

Firmy kurierskie lubiane przez kupujących

Jak wybrać firmę kurierską do obsługi zamówień w sklepie internetowym? To niełatwe. Dla wielu sprzedawców najistotniejszym kryterium jest cena. Często jednak to nie koszty są najważniejsze dla kupujących. Osoby, składające zamówienia w e-sklepie liczą na szybką i pewną dostawę. Dlatego chętniej korzystają z renomowanych firm kurierskich. W Medializer możesz zintegrować sklep z wieloma rożnymi operatorami płatności. Współpracujemy również z apaczką – operatorem logistycznym, który oferuje atrakcyjne ceny u różnych dostawców.

Z jakimi firmami kurierskimi współpracują sklepy Medializer?

Moduł do integracji dostaw od Medializer

Jak łączymy oprogramowanie sklepów z operatorami kurierskimi? Za wszystko odpowiedzialne są moduły, które są dopasowane do naszego panelu administracyjnego. Po stronie właściciela sklepu leży wyłącznie zlecenie dyspozycji wdrożenia usługi. Resztą zajmuje się nasz zespół. Zarządzanie wysyłkami z poziomu panelu jest łatwe i intuicyjne. Może robić to każdy z pracowników sklepu, który ma dostęp do panelu administracyjnego oraz odpowiedniej zakładki. Dzięki temu można łatwo podzielić pracę. 

Co daje zsynchronizowanie sklepu z operatorami płatności w Medializer?

  • Będziesz łatwo i szybko drukował etykiety
  • Zyskasz panel do zarządzania zamówieniami
  • Znacznie obniżysz koszty przesyłek

Stwórz sklep internetowy z Medializer! Przenieś do nas swoją działalność i zobacz, jak przyjemna może stać się sprzedaż w Internecie! Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach. Naszym klientom służymy również kompleksową pomocą marketingową.

Chcesz korzystać 
ze sklepu internetowego,

który będzie dostosowany do Twoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami i omów możliwości. Cennik każdorazowo opracowujemy tak, by uwzględniał indywidualne wymagania klienta. Koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaoferować.