Olivia Fashion Look – kolejna realizacja na koncie Medializer

Kolejny butik odzieżowy zdecydował się na skorzystanie z usług Medializer – tym razem jest to Olivia Fashion Look! Nowoczesny sklep internetowy kierowany głównie do młodych, aktywnych dziewczyn może już pochwalić się całkowicie odświeżoną identyfikacją wizualną, która z pewnością przemówi do wielu klientek. W Medializer wiemy, jak osiągnąć sukces, o czym przekonało się wielu zadowolonych właścicieli e-sklepów. Po raz kolejny postawiliśmy na promowanie marki osobistej, co pozwala budować bliskość z odbiorcami.

Nowy projekt sklepu i odświeżona identyfikacja wizualna

W butiku internetowym Olivia Fashion Look wprowadziliśmy nowy układ graficzny, tworząc wyróżniającą się, estetyczną i spójną identyfikację wizualną, dzięki której e-sklep może zapisać się w pamięci konsumentek. Strona internetowa https://oliviafashionlook.pl/ została zaprojektowana z uwzględnieniem aktualnych trendów związanych z UI i UX designem. Produkty są podzielone na kategorie, a wszystkie elementy znajdują się we właściwych miejscach, co ułatwia i przyspiesza poruszanie się po butiku. Witryna ładuje się szybko, a sam sklep działa na platformie Medializer CMS – jest to nasz autorski system, który umożliwia ekspresowe wprowadzanie zmian oraz skuteczne zarządzanie zawartością strony.

Skorzystaj z usług Medializer!

W Medializer przywiązujemy dużą wagę do skuteczności działań i chętnie podejmujemy współpracę z różnorodnymi klientami. Działasz w branży e-commerce i chcesz, by Twój sklep internetowy zdobył większą rozpoznawalność? Zawsze stawiamy na indywidualne podejście oraz zrozumienie potrzeb konkretnych klientów – przekonaj się o tym jak najszybciej! Możemy zaoferować Ci nie tylko odświeżenie strony, ale również starannie opracowane strategie marketingowe.