Gawroszka z programem lojalnościowym od Medializer

Jak budować lojalność klientów? To nie lada wyzwanie dla każdego sklepu. Gawroszka to butik, który może pochwalić się szerokim gronem klientek. Teraz sklep dysponuje kolejnym narzędziem, które będzie sprzyjało ich częstym powrotom na ponowne zakupy. To program lojalnościowy Gawroszka Club, w którym uczestniczą wszystkie klientki mające konto w sklepie. Dzięki niemu każde zakupy nagradzane są bonusem w postaci niewielkiej kwoty do wydania przy kolejnym zamówieniu.
 
Przystąpienie do programu jest całkowicie bezpłatne. Każde zamówienie premiowane jest zwrotem w postaci 5% jego wartości. Przyznana kwota widoczna jest na koncie klienta w postaci wirtualnych środków i jest ważna przez 6 miesięcy od daty przyznania. Co ważne, środki pojawiają się na koncie dopiero po ponad 40 dniach od zakupów, by mieć pewność, że program lojalnościowy nie będzie premiował zwrotów.
 
Program lojalnościowy Gawroszka Club został od początku do końca stworzony przez Medializer. Nasi developerzy są odpowiedzialni za napisanie skryptu, obsługującego narzędzie i zintegrowanie go z systemem CMS. Zadbaliśmy także o odpowiednią oprawę graficzną podstrony klubu oraz marketing – banery i kampanie informacyjne, promujące program lojalnościowy wśród klientek.