Butik Wyspa Mody z nowym logiem i identyfikacją wizualną

Sukces w e-commerce to nie tylko efektowny sklep internetowy, który raz uruchomiony funkcjonuje dobrze przez wiele miesięcy. Bardzo istotne jest stałe dostosowywanie go do zmieniających się trendów i wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów. Właśnie tak działamy w Medializer.

Znacie butik Wyspa Mody? To jedna z dobrze rozpoznawalnych marek, która jest lubiana przez klientki. W ostatnim czasie mieliśmy okazję odświeżyć wygląd tego sklepu. W wyniku prac naszego zespołu projektowego Wyspa Mody zyskała nowe logo. Zmieniła się także kolorystyka. Co więcej, odświeżyliśmy również warstwę wizualną strony internetowej, wzbogacając ją o dodatkowe funkcjonalności.

Dzięki aktualizacji zakupy na Wyspie Mody są łatwiejsze. Klienci butiku  mogą korzystać z filtrów (kolor, rozmiar, cena), by szybciej dotrzeć do produktów, których szukają. Również strony produktów zostały na nowo zaprojektowane, tak by jeszcze lepiej przystawały do wymogów UX Design. Ulepszyliśmy także konto klienta, tak by po zalogowaniu można było intuicyjnie dotrzeć do wszystkich potrzebnych informacji. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się Wyspa Mody po zmianach? Zapraszamy na wizytę w butiku!