Przedłużamy udaną współpracę! Twisto partnerem Medializer i Joyful na kolejne lat

Odroczone płatności to jeden z najgorętszych trendów w e-commerce. Na ich wdrożenie decyduje się coraz więcej firm. W sklepach Medializer uruchamiamy je bez problemu. Twisto to nasz stały partner, z którym przedłużyliśmy współpracę na kolejne lata!

Jak działają płatności odroczone?

Płatności odroczone to usługa, która pozwala klientom sklepu internetowego uregulować płatność za towary nawet w kilka tygodni po zakupie. Nie wiąże się ona z żadnymi niedogodnościami dla sprzedawcy, a  klienci nie ponoszą dodatkowych opłat, pod warunkiem uregulowania należności w terminie. To usługa, która się dynamicznie rozwija i jest przyszłością e-commerce. Wpływa na to rosnąca inflacja oraz trend w branży fashion, gdzie klienci chętnie przymierzają ubrania we własnych domach. Dzięki odroczonym płatnościom nie blokują środków na swoim koncie. Dla innych to dobra okazja do rozłożenia wydatków na dłuższy czas bez dodatkowych kosztów.

Jak Twisto wpływa na sprzedaż?

Płatności odroczone to rozwiązanie, którego wprowadzenie rekomendujemy naszym kontrahentom. Z danych wynika jednoznacznie, że udostępnienie ich klientom podnosi sprzedaż. Usługa oferowana przez Twisto jest bezpieczna i komfortowa dla obu stron transakcji. Co więcej, możliwość skorzystania z płatności odroczonych, jest argumentem przetargowym dla wielu niezdecydowanych klientów. Dzięki temu usługa podnosi konwersję i wpływa na przychody sklepu.

Chcesz wiedzieć więcej o płatnościach odroczonych w swoim sklepie Medializer? Zastanawiasz się, jak przebiega koordynacja Twisto z Medializer CMS? Zapraszamy do kontaktu. Nasza agencja zajmuje się zarówno rozwojem początkujących sklepów internetowych, jak i dalszym rozpędzaniem prężnie działających biznesów.