PayPo nowym partnerem Medializer

Szybkie i bezpieczne płatności internetowe są podstawą funkcjonowania butiku internetowego. Nowością są zakupy, za które można zapłacić po jakimś czasie od odebrania zamówienia. To opcja ceniona przez klientów. Dotychczas w kwestiach opóźnionych płatności współpracowaliśmy jedynie z Twisto. Teraz do grona naszych partnerów biznesowych dołącza również PayPo.pl!

Proste płatności z PayPo – wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientów

Zakupy w sklepach internetowych z dnia na dzień stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dzięki PayPo klienci mogą zamówić towar i zapłacić za niego dopiero po 30 dniach lub rozłożyć należność na niskooprocentowane raty. To okres idealny na zmierzenie ubrań i dodatkowy czas na znalezienie środków na zakup. Co ważne, odroczenie płatności za zamówienie nie wymaga poniesienia żadnych opłat ani podpisywania umów czy dopełniania innych formalności. Wystarczy wypełnić krótki formularz z danymi i numerem PESEL na etapie płatności, a rachunek w butiku zostanie automatycznie uregulowany przez operatora płatności. Dzięki PayPo decyzje zakupowe są podejmowane szybciej, a kupujący zamawiają więcej i chętniej. Do tego mniej koszyków zakupowych ulega porzuceniu.

PayPo – jak to działa z perspektywy butiku?

PayPo to renomowany operator płatności, z którego usług korzystają rozpoznawalne marki, takie jak m.in.: Answear, Reserved, Allegro, CCC czy MediaMarkt. Za zamówienia dokonane przez klientów, korzystających z odroczonych płatności, płaci PayPo. Pieniądze trafiają na konto butiku tuż po zaksięgowaniu zamówienia. Transakcja jest w pełni bezpieczna i zostaje przeprowadzona za pośrednictwem szyfrowanych serwerów, więc możesz być spokojny o gotówkę.

Medializer, jako partner PayPo, może wdrożyć moduł odpowiedzialny za odroczone płatności w t sklepie internetowym. Jesteśmy pewni, że jest to rozwiązanie, z którego skorzysta wiele z naszych partnerskich butików!

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://paypo.pl