Karolina Przewięźlikowska witamy w zespole!

Witamy w zespole! Do naszego zespołu dołączyła Karolina Przewięźlikowska!

Karolina swoje pierwsze marketingowe kroki stawiała w agencji reklamowej zajmującej się organizacją loterii i konkursów promocyjnych dla dużych marek. Wzbogaciła się tam o marketingowe doświadczenia i nowe umiejętności, co utwierdziło ją w przekonaniu, że marketing to jest coś, co chce w życiu robić.

Kolejnym krokiem była praca w CTDP oraz Autoflix, gdzie była odpowiedzialna za organizację eventów, employer branding, komunikację w mediach społecznościowych, ale najlepiej odnalazła się kampaniach FB Ads. Zaczynała od podstaw, jako samouk, z czasem sięgała po coraz bardziej zaawansowane narzędzia, śledziła wszystkie branżowe trendy i porady bardziej doświadczonych marketerów. To doprowadziło ją do wyspecjalizowania się w dziedzinie FB Ads, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty z ukończonych kursów oraz udziału w branżowych konferencjach.

Prywatnie Karolina jest zakochana w Chorwacji, od kilku lat każde wakacje spędza nad Adriatykiem. Poza tym uwielbia koncerty (przede wszystkim młodych, polskich artystów). Od kilku miesięcy praktykuje jogę, aby zachować równowagę pomiędzy codziennym pędem a potrzebą wyciszenia i zachowania wewnętrznego spokoju.