Outsourcing treści

To usługa kierowana do agencji marketingowych, które nie dysponują własnym działem copywriterskim lub potrzebują wsparcia w przygotowaniu contentu. Dysponujemy zespołem profesjonalnych twórców z wieloletnim doświadczenie, którzy realizowali zlecenia z różnych branż. Możemy podjąć współpracę również z Twoją agencją i odciążyć Cię z zadań związanych z przygotowywaniem contentu.

Jakie usługi chodzą w zakres outsourcingu treści?

Medializer specjalizuje się w obsłudze sklepów internetowych. Dlatego możemy przygotować wszelkiego rodzaju treści, niezbędne do prowadzenia sprzedaży w Internecie – od tekstów na stronę sklepu internetowego, poprzez wpisy blogowe, po treść na ulotki. Co ważne, pełne prawa autorskie do tekstów przechodzą na zleceniodawcę tuż po opłaceniu faktury. Na życzenie klienta możemy też podpisać umowę o poufności.

Tworzymy treści najwyższej jakości przygotowywane przez osoby z  wieloletnim doświadczeniem. To teksty atrakcyjne dla czytelników oraz odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO. Tworzymy skuteczny content, który podnosi sprzedaż i buduje wizerunek marki. Zajrzyj na naszego bloga i zobacz, jak pracujemy.

W Medializer przygotowujemy:

  • Treści na strony internetowe
  • Opisy produktów
  • Artykuły sponsorowane
  • Content do social mediów
  • Teksty na druki – m.in. katalogi, ulotki

Potrzebujesz wsparcia w zakresie copywritingu? Wiemy, że mniejsze agencje nie zawsze mogą pozwolić sobie na utrzymanie profesjonalnego zespołu copywriterów. Dlatego świadczymy usługi outsourcingowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy!