Naming

Nazwa w ogromnym stopniu wpływa na to, czy produkt lub firma osiągną sukces. Jest ona owocem pracy agencji marketingowej. Choć stworzenie efektownej nazwy wydaje się proste, wymaga współpracy wielu specjalistów. Wszystko po to, by nazwa przystawała do branży, nawiązywała do produktu, była ława do zapamiętania i budziła pozytywne emocje.

Jak tworzymy skuteczne nazwy w Medializer?

Wiemy, że nazwa jest najważniejszą wizytówką marki. By ją stworzyć musimy mieć doskonale rozeznanie w branży, przeprowadzić wnikliwy research i przede wszystkim sprawdzić, czym produkt lub firma wyróżniają się na tle konkurencji. Na bazie tych danych przygotowujemy szereg pomysłów, które tworzymy w oparciu o wiedzę z zakresu marketingu i nowych mediów. Naszym klientom przedstawiamy starannie przemyślane i dopracowane propozycje po to, by podczas wspólnych konsultacji wybrać naprawdę skuteczną nazwę sklepu.

Onomastyka nie ma przed nami żadnych tajemnic, tak samo jak retoryka, gry językowe, błyskotliwe intertekstualności i czytelne nawiązania do obcych języków. Nazwy tworzymy z przyjemnością. Nie boimy się odważnych pomysłów, ponieważ wiemy, że to dzięki nim można wyróżnić się na rynku.

Naming sklepów internetowych

W przypadku eCommerce naming jest podwójnie wymagającym zadaniem. Nazwa ma być nie tylko atrakcyjna pod kątem marketingowym, ale także musi znaleźć się wolny adres strony www, pod którym pojawi się sklep. Do tego dobrze, aby łatwo było ją wymówić w trakcie rozmowy telefonicznej i bez trudu wpisać w wyszukiwarkę. To trudne, ponieważ konkurencja jest bardzo duża i wiele adresów i nazw jest już zwyczajnie zajęte. Dla nas jednak to nie kłopot. Medializer specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm z branży eCommerce. Od podstaw stworzyliśmy marki, które z powodzeniem funkcjonują na rynku.

Czym zajmujemy się w Medializer?

  • Tworzymy nazwy produktów
  • Przygotowujemy naming sklepów internetowych i firm
  • Opracowujemy hasła reklamowe