Branding / Identyfikacja Wizualna

Założyłeś firmę i chcesz wypromować ją w sieci? A może już prowadzisz działalność i zastanawiasz się, jak stać się bardziej rozpoznawalnym? W Medializer zajmiemy się kompleksowym marketingiem, dzięki któremu Twoja marka urośnie. Pracujemy dla różnych branż, a naszą specjalnością są butiki internetowe z odzieżą damską. Wiele firm wypromowaliśmy od podstaw. W naszym portfolio znajdziecie też wiele e-sklepów, którym pomogliśmy w podniesieniu wyników sprzedaży!

Czym jest branding?

Branding to szeroko pojęte działania mające na celu budowanie pozytywnego wizerunku marki i podnoszenie jej rozpoznawalności. W Medializer zajmujemy się namingiem, czyli tworzymy nazwy dla firm, które odpowiadają ich specyfice oraz są zoptymalizowane pod kątem funkcjonowania w sieci. Ponadto tworzymy efektowne logotypy, które są łatwe do zapamiętania, a przy tym są zgodne z aktualnymi trendami i wpisują się w strategię identyfikacji wizualnej marki.

Czym jest identyfikacja wizualna?

Funkcjonowanie firmy w sieci to nie tylko logo. To szereg elementów wizualnych, które sprawiają, że jest ona rozpoznawalna. Pomyśl o topowych markach – z pewnością kojarzą Ci się z określoną kolorystyką, krojem czcionek, a także rodzajem grafik. To właśnie identyfikacja wizualna. W Medializer opracowujemy ją na podstawie spójnej strategii. Nie tylko wybieramy elementy, które będą budowały wizerunek firmy na stronie internetowej, ale również dbamy o to, by funkcjonowały one w mediach społecznościowych oraz innych kanałach przekazu. 

Identyfikacja wizualna i branding w Medializer 

Specjalnością Medializera jest branża e-commerce. Nad identyfikacją wizualną w naszej agencji pracują graficy oraz marketingowcy. Dzięki połączeniu ich wspólnych sił powstają marki, które są atrakcyjne dla klientów i wyróżniają się na tle konkurencji. Warto zaznaczyć, że zawsze pracujemy na autorskich pomysłach. Zobacz sklepy i strony internetowe, które tworzyliśmy od podstaw – koniecznie zajrzyj do naszych „Aktualności”.

Dlaczego warto inwestować w rozpoznawalność marki?

Wypromowanie firmy w Internecie nie jest łatwe. Tylko odpowiednio zaplanowane działania marketingowe pozwalają dotrzeć do klientów oraz stale poszerzać ich grono. W Medializer wykorzystujemy do tego szereg narzędzi, w tym właśnie branding i identyfikację wizualną. Tylko dzięki spójnej strategii inwestycja w marketing przynosi długofalowe korzyści.

Chcesz prowadzić biznes z Medializer? Szukasz agencji marketingowej, która pomoże Ci odświeżyć wizerunek marki? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy również na audyt oraz konsultacje, dzięki którym zyskasz szereg wskazówek, które wpłyną korzystnie na funkcjonowanie Twojej firmy w sieci.