Praca

Webmaster - Web Developer

Opis stanowiska:

tworzenie stron www.
tworzenie portali www.
tworzenie paneli administracyjnych
wprowadzanie zmian na istniejących stronach/portalach wg zadanych projektów graficznych i zapotrzebowania zleceniodawcy
Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka PHP (OOP)
bardzo dobra znajomość języka SQL, oraz bazy danych MySQL
Umiejętność projektowanie dużych baz danych
dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript,
Pisanie przejrzystego kodu, zgodnego z popularnymi przeglądarkami (MS IE, Firefox, Opera, Safari)
doświadczenie w tworzeniu portali
umiejętność pracy w zespole
umiejętność organizacji pracy
dyspozycyjność
kreatywność (mile widziane doświadczenie w grafice/Web design)
Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie oraz motywacyjne wynagrodzenie. Po przebyciu 2-miesięcznego okresu próbnego, istnieje możliwość zmiany formy zatrudnienia oraz warunków finansowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: info@medializer.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Trójmiasto

Związku z dynamicznym rozwojem działy media poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Od kandydata oczekujemy:

co najmniej rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca lub innym związanym ze sprzedażą,
wiedzy z zakresu działań sprzedażowych,
dobrej znajomości internetu,
dobra znajomość komputera,
umiejętności tworzenia materiałów informacyjnych,
dokumentacji ofertowej produktu,
umiejętności tworzenia baz danych w arkuszu kalkulacyjnym Excel,
umiejętności nawiązywania kontaktów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
zaangażowania,
samodzielności w działaniu,
kreatywności oraz komunikatywności,
prawo jazdy kat. B.
Oferujemy pracę w rozwijającej się firmie oraz motywacyjne wynagrodzenie. W początkowym okresie oferujemy umowę zlecenie. Po przebyciu 2-miesięcznego okresu próbnego, istnieje możliwość zmiany formy zatrudnienia oraz warunków finansowych.